Новини

13.11.2017

З 19 по 22 жовтня 2017 року у місті Львів відбулася Українсько-Польська конференція «Українсько-Польські Дні дитячої хірургії», яку організувала кафедра дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького спільно зі Всеукраїнською асоціацією дитячих хірургів та Польським товариством дитячих хірургів. Це було чудовою нагодою для спеціалістів і науковців з різних країн обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями та ознайомитися з сучасними підходами до хірургічного лікування дітей.

Близько 300 фахівців з України, Польщі, Канади та Білорусі з’їхалися до Львова, щоб поділитися досвідом і провести кілька надскладних операцій. Пацієнти, що отримали допомогу під час майстер-класу, страждали на важкі вади сечостатевої системи та шлунково-кишкового тракту. Такий масштабний з’їзд дитячих хірургів у Львові проводився вперше.

Цікаві та інформативні доповіді сприяли жвавій науковій дискусії і дали підґрунтя до подальшої співпраці. Співробітники кафедри хірургії та дитячої хірургії ДНМУ (професор Веселий С.В. та асистент Юдін О.І.) прийняли активну участь у роботі конференції. У вільний від праці час наші фахівці мали можливість обмінятися думками та ідеями з колегами, обговорити досягнення та проблеми сучасної науки, що в майбутньому дасть поштовх до розвитку пріоритетних напрямків дитячої хірургії та урології в клініці кафедри.

 

 

04.10.2017

15 вересня 2017 в м. Святогірськ Донецької області відбулася знакова подія — засідання Асоціації урологів Донецької області. Асоціація не збиралася більше трьох років. За цей час накопичився безліч невідкладних проблем. На засіданні були присутні близько 140 делегатів, багато з яких, у зв’язку з військовими діями, виїхали з Донецька. Географія урологів Донецької області представлена багатьма містами України. Більшість наших колег знайшли час спеціально приїхати з інших областей на це засідання. На засіданні було обрано Голову Асоціації урологів Донецької області — професора Рощіна Юрія Володимировича, секретарем асоціації — міського уролога м. Краматорська і завідувача урологічним відділенням Комісаренко Ігора Михайловича.

Було представлено 12 доповідей за різними проблемами урології. Кафедра хірургії та дитячої хірургії представила доповідь та презентацію за темою » Про сучасний стан урологічної допомоги дитячому населенню Донецької області» авторів професора Веселого С.В., Юдіна О.І., Убоженка М.Д.. У доповіді була освітлена робота Обласного дитячого хірургічного відділення м. Краматорська, де в наступний час надається спеціалізована урологічна допомога дітям Донбасу.

На прикінці засідання присутні висловили впевненість щодо продуктивної та значущої роботи відродженої Асоціації урологів Донецької області.

Комментарии закрыты